Z pasji do mebli narodziła się pasja do tkanin.

RAD-POL tkaniny to ważna historia, stabilna pozycja, szerokie horyzonty w ciągłym poszukiwaniu nowych idei, nowych propozycji, nowych rozwiązań.

Od ponad 20 lat z wielką atencją wyszukujemy nasze kolekcje, by zaoferować klientom  najlepsze tkaniny dekoracyjne oraz obiciowe.
Włochy to nasze źródło inspiracji. Elegancja i smak w tworzeniu niepowtarzalnych aranżacji, przemyślanych w każdym szczególe. Lata doświadczeń pozwalają krok po kroku zaspakajać potrzeby klientów, którzy są naszymi rzetelnymi partnerami.

Oferujemy różne typy tkanin w wielu wybarwieniach, od produktu nowoczesnego po klasyczny. Rozwiązania wyrafinowane i te popularne, w wielu teksturach, z różnych włókien. Proponujemy innowacyjne i skuteczne rozwiązania oraz równowagę jakości do ceny.

Naszą największą satysfakcją są sukcesy naszych klientów. Kiedy kolekcje Rad-Pol sprawdzają się w ich showroomie odpowiadając gustom i oczekiwaniom ich klientów, czujemy dobrze wykonane zadanie. Dlatego nieustannie aktualizujemy kolekcje i wciąż pracujemy nad ulepszeniem wewnętrznych procesów obsługi klienta.

 

Wybierając Rad-Pol wybieracie Państwo jakość i styl.

Zapraszamy