Schowek
nasze produkty
Aktualność

Aktualność

powrót

01.03.2019

Wiosenna edycja Interior Design Forum 2019

Wiosenna edycja targów Interior Design Forum 2019 już za nami. Targi te to doskonała okazja do przedstawienia produktów przyszłym klientom oraz pogłębienia relacji z dotychczasowymi.

Nowe kolekcje

Starając się dopasowywać do oczekiwań naszych Klientów co roku zdobywamy nowe kolekcje. Cieszymy się, że zostały bardzo entuzjastyczne przyjęte i idealnie „wstrzeliły” się zarówno w Państwa gust jak i potrzeby.

Pałacowa aranżacja tkanin z kolekcji WINDSOR

Tak jak w Frankfurcie tak i w Warszawie olbrzymim zainteresowaniem cieszyła się nasza  pałacowo/królewska ekspozycja wykonana z tkanin z kolekcji WINDSOR.

Tkaniny obiciowe zaprezentowane na meblach

Nowości z kategorii tkanin obiciowych przedstawiliśmy nie tylko w formie próbników czy kuponów, ale też na naszych pięknych stylowych meblach.

Strefa sprzedaży promocyjnej

W tym roku (na drugim naszym stoisku) wszyscy odwiedzający targi mogli skorzystać z przygotowanej oferty zakupu tkanin w atrakcyjnych promocyjnych i wyprzedażowych cenach.

Podziękowania

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i wszystkie miłe słowa.

Nowych klientów serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wieloletnim klientom serdecznie dziękujemy za lojalność i zaufanie. To dzięki Państwu istniejemy na polskim rynku. Dla Was uczestniczymy we wszystkich najważniejszych targach branżowych, śledzimy trendy, poszukujemy oryginalnych i pożądanych kolekcji. Jesteśmy zawsze i wszędzie do Państwa dyspozycji.